Czym jest papier do plotera?

Papier do plotera, papier do druków wielkoformatowych, papier w arkuszach, folie, kalki – różne gramatury, różne wielkości i szerokości i to wszystko w jednym miejscu. Jako pracownik drukarni potrzebowałem centrum zaopatrzenia, które będzie w stanie mnie zaopatrzyć w potrzebne papiery. I to w krótkim czasie.

Gdzie zamawiać papier do plotera?

papier ploterowyChciałem zamawiać w jednym miejscu, w wygodnym sklepie online, gdzie otrzymałbym także porady doświadczonym sprzedawców. Najważniejszym dla mnie produktem jest dla mnie papier do ploterów, których mamy dosyć sporo i którym muszę zabezpieczyć szybkie i niezawodne dostawy. Oczywiście oprócz papierów ploterowych, jest szeroki asortyment materiałów papierniczych, których potrzebowaliśmy. Wszystko to znalazłem pod jednym linkiem: Papierdoplotera.com. To jest właśnie sklep online. Widać, ze idą z duchem czasu, bo firma długo istnieje na rynku, z tradycjami a zainwestowali w to, by wyjść do takich odbiorców jak ja, czyli w pełni zinternetyzowanych. Gdy tylko poznałem ich asortyment wiedziałem, że będę ich wiernym klientem.

Jak wygląda obsługa?

Wymiana kilku e-maili utwierdziła mnie w przekonaniu, że mam do czynienia ze sprzedawca, który doskonale zna swój towar, czyli papier do ploterów i jest mi nie tylko w stanie pomóc, ale także doradzić. Udzielili mi wyczerpujących informacji na temat ich papierów ploterowych. Każdy papier ploterowy można scharakteryzować za pomocą takich wyznaczników jak -wolumen, nieprzezroczystość, chłonność, schnięcie. Dla mnie takie informacje były niezwykle ważne. Papierami ploterowymi zajmuję się od lat. Wiem, na co zwracać uwagę. I już po pierwszej dostawie wiedziałem, że dobrze trafiłem. Papier do plotera sprzedawany przez sklep był wysokiej jakości, co sprawdziłem podczas wydruku. Był idealny do każdego rodzaju naszych ploterów. Na papierach ploterowych trzeba się znać.

Na co zwracać uwagę?

Ważnym czynnikiem, na którego zwróciłem uwagę, była białość oaz stopień spulchnienia. Wiem – spulchnienie brzmi jak opis chleba, ale także odnosi się do produktu, jakim jest papier ploterowy. Nadrukowałem na przysłanych papierach ploterowych metodą druku pigmentowego i na bazie tuszy wodnych. Nie miałem zastrzeżeń. Po tych testach wiedziałem, że papier do plotera sprzedawanych przez ten sklep zasługuje na moje zaufanie. Jestem ich klientem od kilku dobrych miesięcy i współpraca układa się znakomicie. A moi klienci są zadowoleni tym bardziej. Otrzymują wydruki na znakomitym papierze. Zauważają dobrą jakość i… wracają do naszej drukarni zadowoleni z usług. A przecież o to właśnie chodzi.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (z 0 głosów)