Dla kogo jaka dieta?

Kolorowe magazyny i telewizja wyznaczają trendy światowej, pięknej sylwetki. Kobieta o krągłych kształtach w rozmiarze EUR 38 to już w modelingu „grubaska”. Pozwalamy na to by nasze dzieci dążyły do superdoskonałości niczym z rodu Barbie i Kena. Tymczasem na wybiegach widać coraz młodszych modelki i modeli o zatrważająco chudych ciałach. Tymczasem na świecie, jak podaje Światowa Organizacja Zdrowia, żyje ponad 2,1 mld ludzi otyłych lub z nadwagą. Zaburzenia odżywiania to coraz popularniejsza choroba naszych czasów.

Specjaliści twierdzą, że otyłość jest już epidemią, a w zwalczanie jej angażują się nie tylko znani ludzie- celebryci, ale i politycy. Coraz to nowsze doniesienia potwierdzają, jak ogromne pieniądze różne kraje chcą wydać, na uświadamianie problemu otyłości. Zaczynają od opowiadania o skutkach tej choroby, którymi mogą być choroby: serca, układu oddechowego, układu krążenia, nadciśnienie, cukrzycy typu 2 (insulinozależnej), chorób nowotworowych.

Media prześcigają się w wymyślaniu nowych diet, bo tego wymaga od nich świat

Szybko schudnąć i bezboleśnie. Tymczasem chorzy nie zdają sobie sprawy z tego, że do walki z otyłością potrzebują specjalistów, lekarzy dietetyków. To oni powinni przede wszystkim wykonać szereg badań i dobrać odpowiednią dietę. Dieta zbilansowana dostosowana do jednostki i trybu życia. Nie jest łatwo i często ta droga jest wyboista. Dlatego na rynku istnieją firmy pomagające i wspierające chorych. Często okazuje się, że inwestycja w profesjonalną opiekę przynosi ogromne oszczędności. Nie tylko zdrowotne, ale i materialne. Jednak zanim oddamy się w ręce specjalisty warto zapoznać się z ofertą różnych firm istniejących na rynku. Dobrze jest wybrać tych specjalistów, którzy mają już spore doświadczenie, a ich praca potwierdzona jest wieloma osiągnięciami w tej branży.

Z pełną odpowiedzialnością Wyższa Szkoła Rehabilitacji utworzyła Paleo catering, niosąca pomoc w walce z otyłością. Paleo to firma mająca swoich specjalistów, którzy współtworzą razem dietę dla konkretnej osoby. Wsparcie i pomoc to podstawowe zasady Paleo. Już nie można się tłumaczyć brakiem czasu na przygotowywanie posiłków, bo Paleo robi to za nas. Dania spełniają najwyższe standardy jakościowe. Posiłki powstają w 100% z eko-hodowli i nieprzetworzonych produktów. Dieta Paleo zakłada wykluczenie alergenów pokarmowych, takich jak gluten czy produkty mleczne. Starannie dobrane składniki powodują, że niski ładunek glikemiczny i duża ilość tłuszczu zapobiegają skokom poziomu cukru we krwi i gwarantują jego stabilizację. http://www.paleocatering24.pl/

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (z 0 głosów)