Dzień ślubu – wszystkie oczy skierowane na Ciebie. Co Ty…

Wszyscy Twoi kumple przeżywali fakt, że spotkałeś wybrankę swojego serca. Myśleli, że stracili towarzysza bezpowrotnie. Jednak ta dziewczyna okazała się być całkiem normalna i nawet dało się z nią porozmawiać. Za kilka miesięcy Wasz ślub. Dzięki naszej ofercie będziesz wiedział w co się ubrać.

Nie tylko panna młoda ma wzbudzać zachwyt wśród zgromadzonych gości

Pan Młody

Zdjęcie Flickr.com CC 2.0 Anna Pruzhevskaya

Czasy się zmieniły, często odchodzi się od klasyki na rzecz nowoczesnych rozwiązań, które znacznie ułatwiają życie. Czarny garnitur i biała koszula były elementami nierozdzielnymi. Jesteśmy przekonani, że zachwyci Cię biały ślubny garnitur. Wyróżnisz się na tle znajomych, którzy na swoim ślubie mieli klasyczne połączenia czerni i bieli.

Idealne połączenia to gwarancja sukcesu

Do białego garnituru możesz dobrać różnorodne dodatki. Stworzyć kontrast dla klasyki, czyli dobrać czarną koszulę i biały krawat, lub eksperymentować z kolorami i kolor koszuli dobrać pod barwę kwiatów i dodatków panny młodej. Gwarantujemy, że będzie zachwycona. Kobiety uwielbiają, jak wszystko do siebie pasuje.

Nie reaguj na negatywne komentarze rodziny, czy znajomych

Dzień Twojego ślubu ma być wyjątkowy, nie pozwól na to, by został zrujnowany przez osoby, które zamiast Cię wspierać będą negować Twoje wybory. Biały ślubny garnitur jest wyjątkowy – Ty także. Pokaż swoją wartość i idź do ołtarza z dumnie podniesioną głową.

– Nie tylko Ty zapamiętasz ten dzień na długo – Twoi znajomi i rodzina po czasie pogratulują Ci wyboru nie tylko kobiety ale także garnituru – mówią eksperci serwisu męskiego Etie Man.

Dobór garnituru do pory roku

Jest to niezwykle istotne zwłaszcza ze względu na otoczenie, w którym będzie zawierany związek małżeński jak i na późniejszą sesję plenerową. Biały garnitur idealnie nadaje się na lato i wczesną, pogodną jesień. Wspaniale może zgrać się z piaszczysto-kamienistą plażą na sesji plenerowej oraz w jesiennych złoto-pomarańczowych barwach.

Dodatki grają drugą rolę

Wybór odpowiednich dodatków to czasami największy problem. Jak sprawić, by stylizacja nie wyglądała śmiesznie ale też niezbyt poważnie? Przede wszystkim należy skupić się na biżuterii. Do białego garnituru należałoby dodać tylko eleganckie spinki i np. zegarek. Obfita biżuteria nie sprzyja takiej stylizacji. Odpowiednio dobrany i stonowany pasek nada całości podniosłego wyglądu.

Ludzie Cię zapamiętają

Wyobraź sobie swoje życie za kilka lat. Ludzie nadal będą Cię kojarzyć z białym garniturem i wspaniałym weselem, które przeszło do historii. Nie ma się czemu dziwić – tylko najodważniejsi podejmują takie decyzje. Biały garnitur to droga do tego, by żyć we wspomnieniach rodziny i znajomych przez długi czas.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 10.0/10 (1 głos )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: +1 (z 1 głos)