Gry wojenne – 4 pozycje dla graczy o mocnych nerwach!

Szukasz pozycji, która zapełni twój głód adrenaliny? Chcesz wcielić się w pilota samolotu z czasów II Wojny Światowej, prowadzić opancerzony pojazd w postapokaliptycznym świecie czy być głową państwa? Mamy dla ciebie cztery pozycje doskonałe dla fana militarnych potyczek.

Stwórz swój postapokaliptyczny pojazd w Crossout

Crossout to niesamowita gra MMO, w której przejmiesz kontrolę nad pojazdami, które zbudujesz własnoręcznie. Wejdź do postapokaliptycznego świata i usiądź za kółkiem prawdziwego monstrum i demona szos, i walcz o pierwsze miejsce. Doładuj auto o dodatkowe wyrzutnie rakiet, piły tarczowe karabiny i lasery. Dorzuć do auta dopalacze zwiększające przyspieszenie i dodatkowy arsenał, aby wyeliminować wrogów. Na przyspieszenia przyjdzie jednak czas, bo grę zaczynasz w niewielkim, nieopancerzonym pojeździe z podstawowym uzbrojeniem. Fani tego typu gier na pewno nie przejdą obojętnie obok dopracowanego modelu zniszczeń w Crossout i niesamowitych modyfikacji aut. To gra dla miłośników akcji, szybkich pojazdów i wizji świata po inwazji obcych.

World of Tanks – MMORPG dla wymagających

Gra World of Tanks wyprodukowana przez rosyjski Wargaming zachwycała graczy od chwili powstania. Każdy fan gier militarnych ma za sobą chociaż kilka rozgrywek w tę grę. Szczegółowa i dokładna grafika, idealnie odwzorowane szczegóły czołgów i realistyczny krajobraz – to tylko kilka cech przemawiających na korzyść WOT. Bierz udział w pojedynkach z innymi graczami, współpracuj i zadbaj o wyposażenie swojej machiny. Wybierz odpowiedni rodzaj i wielkość czołgu, i opracuj taktykę, aby pokonać wrogów. Jeśli jeszcze nie znasz tej gry, to koniecznie musisz to zmienić. To jedna z najciekawszych tego typu gier o świetnej grafice i odwzorowaniu rzeczywistości. Prawdziwa gratka dla fanów pojazdów pancernych.

Desert Operations – stań się głową państwa!

W grze Desert Operations przejmujesz kontrolę nad całym państwem i decydujesz o różnych aspektach jego funkcjonowania. To bardzo rozbudowana przegladarkowa gra strategiczna, w której musisz zadbać o rozwój i ekspansję terytorialną swojego terenu. Stawiaj skomplikowane budowle, rekrutuj armię, zarządzaj bankiem i podbijaj inne miasta. Gra nie należy do prostych i wiele decyzji trzeba przemyśleć, ponieważ na wynik podboju mają wpływ silne i słabe strony przeciwnika. Możesz łączyć się także z innymi graczami i wspólnie pokonywać wroga. Niezależnie od tego, czy chcesz być wolnym strzelcem, czy założyć wspólnotę z innym krajem – czeka cię nie lada wyzwanie wcielenia się w głowę państwa.

War Thunder – stań się pilotek w czasie II WŚ

W grze War Thunder wcielisz się w pilota z czasów II Wojny Światowej. Wybierz jeden z kilkudziesięciu realistycznych modeli samolotów floty lotniczej Związku Radzickiego, Japonii, Wielkiej Brytanii, Niemiec czy USA. Graczom spodobają się także realistyczne mapy terenu i scenariusze podniebnych potyczek. W grze postawiono duży nacisk na realizm, dlatego grając w nią, możesz poczuć się jak prawdziwy pilot. W War Thunder możesz także odbywać bitwy na ziemi, dysponując czołgami, pojazdami bojowymi, artylerią, statkami i jednostką pieszą. Dbaj o rozwój swojej floty, udoskonalaj maszyny, pokonaj wrogą armię i zdobywaj umiejętności pilotażu.

Więcej podobnych gier znajdziesz na http://grynaprzegladarke.net/

VN:D [1.9.22_1171]
Ocena: 10.0/10 (1 głos )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (z 0 głosów)