Jak zostać karcianym mistrzem?

Chyba każdy człowiek na całym świecie zna doskonale przynajmniej jedną grę karcianą. Tych gier jest przecież mnóstwo, a ludzie grają w nie od setek lat. Często zresztą dzieci mają z nimi styczność i uczą się w nie grać pod czujnym okiem dziadków, którzy jako seniorzy rodu znają je przecież najlepiej. Jednak dosyć często zapominamy niestety właśnie o takich dawnych rozgrywkach. Wolimy spędzać swój wolny czas przed ekranem komputera, co wbrew pozorom nie przynosi nam zbyt wiele radości.

Przekonajmy się więc ponownie do takich gier karcianych. Jeśli tylko chcemy, możemy zostać prawdziwymi mistrzami w każdej grze karcianej. Jak więc to zrobić? W tym celu musimy po prostu jak najczęściej grać. Grajmy z dziadkami (sprawi im to przyjemność) czy z przyjaciółmi (będzie to fajna forma rozrywki). Przeznaczajmy częściej wolną chwilę na zdobywanie nowych umiejętności. To przecież oczywiste, że praktyka czyni mistrza. Nikt nie zostaje zawodowcem od razu. Nawet jeśli sądzimy, że nie mamy talentu do gier karcianych, nie oznacza to, że nie możemy go sobie wyrobić. Wszystkiego można się przecież nauczyć, trzeba tylko tego chcieć.

dziadek z wnukiemDziadek grający z wnukiem to niestety coraz rzadszy widok, bo dzieci zdecydowanie wolą komputer.

Jeśli więc w ciągu dnia znajdziemy kilka wolnych minut, weźmy swoje karty do ręki i zaproponujmy współlokatorom wspólną partię pokerową. Nawet gra z początkującymi osobami może nas czegoś nauczyć. Postarajmy się również regularnie brać udział w internetowych rozgrywkach. To w nich biorą udział ludzie z całego świata, w tym również i zawodowcy. Jeśli więc zaczniemy się z nimi bawić, szybko opanujemy nowe triki, które wykorzystamy później w następnych rozgrywkach.

Możemy również regularnie zwiększać swoją wiedzę teoretyczną, która także jest bardzo ważna. Sprawdzajmy po prostu strony internetowe o grach karcianych. To dzięki nim dowiemy się, jakie bonusy pokerowe (http://888pokerbonusy.pl/) na grę oferują różne platformy oraz z jakich sztuczek korzystają zawodowi gracze. Każda taka informacja może nam się później przydać. Załóżmy więc sobie osobny zeszyt i notujmy w nim wszystkie, cenniejsze wiadomości. Dzięki temu poker po pewnym czasie już nie będzie mieć przed nami żadnych tajemnic.

Jeśli więc uznamy już, że nasze umiejętności są na naprawdę wysokim poziomie, powinniśmy je po prostu sprawdzić. W tym celu znajdźmy turnieje pokerowe i dowiedzmy się, gdzie są one organizowane. Na pewno znajdziemy tego typu “igrzyska” w swoim mieście. Weźmy więc w nich udział i postarajmy się zwyciężyć. Nie przejmujmy się jednak, jeśli początkowo taka gra na zawodach nie będzie nam wychodzić. Czasem spotkamy się przecież z prawdziwymi mistrzami, których naprawdę ciężko pokonać. Na szczęście to właśnie z takich porażek możemy zacząć wyciągać cenne lekcje. To one ułatwią nam później dalszą grę.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 1.0/10 (1 głos )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (z 0 głosów)