Zabawa w Krakowie

Będąc w Krakowie grzechem byłoby nie zaznanie uroków życia nocnego tego miasta. Kluby w Krakowie dostępne są na każdym kroku. To właśnie ze względu na bogate życie nocne stolicy południa przyjeżdża tu tak wielu turystów. Oczywiście Kraków to wspaniałe miasto z tradycjami, które posiada wiele zabytków wartych zwiedzenia, jednak wydaje się, że to nie one są największym magnesem na turystów.


Jeśli chcemy znaleźć najlepszy klub w Krakowie koniecznie musimy wybrać się do centrum miasta. Rynek Główny i jego okolice obfitują w kluby z najwyższej półki. Przechadzając się uliczkami Starego Miasta co krok jesteśmy zaczepiani przez przedstawicieli klubów i restauracji, którzy zapraszają nas do siebie. Opłaca się skorzystać z ich zaproszenia, ponieważ w wielu przypadkach otrzymamy wtedy jakieś zniżki lub nawet darmowy drink na powitanie. Spędzanie wolnego czasu w Krakowie, zwłaszcza w godzinach wieczornych i nocnych, możliwie jest na wiele sposobów. Jest tu bowiem wiele rodzajów klubów, z różną muzyką i różnej wielkości. Nie brakuje także lokali z tańcem erotycznym. Są też kluby ekskluzywne, za wstęp do których trzeba słono zapłacić. Poza tym, Kraków to także wiele pubów. Tam muzyka jest o wiele spokojniejsza, jednak atmosfera już wcale nie. Charakterystyczne jest to, że większość najlepszych miejsc na spędzanie wolnego czasu w Krakowie znajduje się w piwnicach. Sprawia to, że są to zwykle dosyć ciemne miejsca z niewielkim oświetleniem. Zapewnia to niepowtarzalny klimat tych miejsc. Gdzie jest zatem najlepszy klub w Krakowie? Jest to pytanie, na które każdemu trzeba byłoby udzielić osobnej odpowiedzi. W Krakowie jest tak wiele klubów, w dodatku tak różnorodnych, że zapewne każdy uzna inny klub za najlepszy. Wszystko w tym wypadku zależy od gustu.

publiczność

Spędzanie wolnego czasu w Krakowie jest o tyle przyjemne, że kluby i puby otwarte są tu prawie cały czas. Od wczesnych godzin przedpołudniowych do rana zabawa trwa bez przerwy. W zasadzie każdego dnia tygodnia tak to tu wygląda, jednak największe natężenie imprez ma miejsce od czwartku do niedzieli. Wydawać by się mogło, że przecież czwartek i piątek to dni pracujące, tak więc ludzie nie mają czasu na zabawę, jednak w Krakowie ta logika nie ma zastosowania. Jest tutaj mnóstwo studentów, którzy nie mają tak napiętego harmonogramu tygodnia jak osoby pracujące. Co więcej, w Krakowie mnóstwo jest też obcokrajowców, i to oni w dużej mierze zapełniają kluby, szczególnie w środku tygodnia. Dla ludzi z zachodu ceny w naszych barach i klubach są bardzo niskie, także chętnie tu przyjeżdżają, aby dobrze się zabawić. Ponadto, Kraków znajduje się blisko Oświęcimia, w którym znajduje się Muzeum Auschwitz, jedno z najczęściej odwiedzanych przez turystów miejsc na świecie. Oświęcim to jednak małe miasto ,w którym nie ma zbyt wielu miejsc, w którym można się zabawić, także turyści przyjeżdżają stamtąd do Krakowa, ponieważ spędzanie wolnego czasu w Krakowie jest o wiele ciekawsze. Stąd też, z krakowskiego lotniska, często odlatują oni później do swoich krajów.

Więcej na http://www.cienklub.com/

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (z 0 głosów)