Zadbany wygląd gwarancją sukcesu

Jak osiągnąć sukces? To pytanie zadaje sobie naprawdę wiele osób. Oczywiście ważna są takie rzeczy, jak: wiedza, umiejętności, pomysł, szczęście. Jednak to nie wszystko. Kiedy spotykamy się pierwszy raz z pracodawcą, przyszłym szefem czy pracownikami, duże znaczenie ma przede wszystkim dobre pierwsze wrażenie…

Zadbany wygląd – kluczem do sukcesu.

A zatem – co nam pomoże w osiągnięciu sukcesu? Oczywiście zadbany wygląd, dzięki któremu pierwsze wrażenie jest zawsze pozytywne. Co to oznacza? Przede wszystkim odpowiednio dobrany strój – pasujący do naszego profilu kolorystycznego, sylwetki, osobowości czy stylu życia i wykonywanej pracy. Dalej – dopasowana fryzura, kolor włosów i makijaż.

Zadbany wygląd bardzo szybko wpłynie pozytywnie na naszą samoocenę, pewność siebie. To z kolei przyniesie poprawę w stosunkach towarzyskich, sprawach interpersonalnych oraz zawodowych. Dzięki temu wszystko powoli zacznie nam się lepiej układać.

Pierwszy krok – zakupy ze stylistką

Jak nauczyć się dobrze wyglądać? Przede wszystkim warto zainwestować w zakupy ze stylistką. Jak to wygląda? Na początek dobrze jest umówić się ze stylistką na kawę czy herbatę lub po prostu porozmawiać z nią jak z przyjaciółką o tym, co lubimy, kim się czujemy, co jest dla nas w życiu ważne, jak wygląda nasz tryb życia. Następnie przygotowujemy się na 3 – 4 godziny czystej zakupowej przyjemności!

Warto w tym momencie podkreślić, że zakupy nie zakończą się tylko i wyłącznie posiadaniem kilku gotowych zestawów ubrań. Przede wszystkim nauczymy się, co wybierać, jak dopasowywać rzeczy do siebie i czego unikać. Ponadto osobista stylistka może pomóc nam dobrać fryzurę, makijaż, wszelkie akcesoria i dodatki.

Style&More – firma pełna entuzjazmu

Gdzie jednak znajdziemy taką osobistą stylistkę? Najlepiej właśnie tu – w Style&More! Firmę tę tworzą trzy entuzjastki – wizażystka i stylistka, fotograf oraz stylistka fryzur. Naszym mottem jest nie tylko dobranie ładnego stroju, lecz przede wszystkim sprawienie, by każdy klient czy klientka odkryli własną siłę i poprzez strój pokazali swoje piękno i osobowość.

Warto dodać, że w ofercie mamy także różne ciekawe warianty metamorfoz. U nas osobista stylistka może przejrzeć z Tobą Twoją szafę, dobrać Ci fryzurę, makijaż, dodatki, czy też nawet skompletować na szybko cały strój na wyjątkową okazję. Dla zabieganych dysponujemy także wersją “ekspres shoppingu”!

Wybór naszej firmy to gwarancja sukcesu i zadowolenia. Nie tylko poprawisz swój wygląd, lecz także odkryjesz swą siłę.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 10.0/10 (1 głos )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (z 0 głosów)